Nabízíme služby v oblasti víceosého CNC soustružení a frézovaní dílů. Pro naše zákazníky zajistíme obrábění odlitků a materialů z oceli, hliníku, nerezu, plastu a barevných kovů. Celý výrobní proces pak podléhá řízeným výrobním kontrolám pro zajištení nejvyšší jakosti.
cnc soustružení
cnc soustružení
Disponujme stroji s poháněnými nástroji pro soustružení přírubových i hrídelových typů a dílů obráběných z tyčového materiálu. Na soustružnických centrech jsme schopni obrábět díly o max. točném průměru do 500 mm s max. délkou soustružení 1500 mm.
cnc FRÉZOVANÍ
cnc FRÉZOVANÍ
Frézovaní dílů zajišťuje na vertikálních, horizontálních a 5-ti osých frézovacích centrech. U vertikálních obráběcích center disponujeme upínacími stoly až do rozměru 1000x600x660 mm. V případe horizontálních center jde o pracovní rozsah až X/Y/Z: 610/560/560 mm a rozměr palety: 400x400 mm.

Pracovní rozsah pětiosého obráběcího centra je max. X/Y/Z/A/C/: 800/700/600 mm/360° s průměrem stolu 630 mm a zásobníkem na 40 nástrojů.
kontrola výroby
kontrola výroby
Kontrola požadovanách rozměrů je provějována pomocí 3D měřících zarízení, řízených kontrol ve výrobě a individuálních měrení na pracovištích. Dle požadavků zákazníka přizpůsobíme četnost měření a zpracujeme potřebné rozměrové protokoly.